Królestwo znów potrzebuje bohaterów!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Królestwo znów potrzebuje bohaterów!

---
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Maggie Wręcemocna
Kapitan Straży
Maggie Wręcemocna


Liczba postów : 18

Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<   Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< EmptySob Kwi 14, 2012 6:26 pm

Dowódca czeka, aż wielmożny pan Ciężkałapa, a raczej jego własciciel nabierze ochoty, co by popisać. A wtedy dowódca straży wróci.
Do tego czasu mianuję Erwina moim zastępcą, czyuli póki mnie nie ma - on tu rządzi.
Powrót do góry Go down
Dagor
Mistrz Gry, Bankier, Właściciel Browaru
Dagor


Liczba postów : 97

Character sheet
ytyi: tyiyi

Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<   Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< EmptySob Kwi 14, 2012 6:29 pm

Ciekawe kto panu Ciężkałapa nie odpisuje trzeci tydzień.
Powrót do góry Go down
Maggie Wręcemocna
Kapitan Straży
Maggie Wręcemocna


Liczba postów : 18

Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<   Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< EmptySob Kwi 14, 2012 6:32 pm

Ciekawe... Gdyby pan Ciężkałapa chciał pisać, to by coś wspomniał.
Powrót do góry Go down
Leslie
Grabarz
Leslie


Liczba postów : 35

Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty
PisanieTemat: Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<   Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< EmptyPon Kwi 16, 2012 12:11 pm

Melchiorze, wypraszam sobie :P

Proszę mi wybaczyć, że piszę nie na temat, ale nie mogłem stać i patrzeć, jak Mel nazywa mnie przestępcą... Bo przecież to nie prawda, jestem grzecznym grabarzem~~



ILE RAZY MAM PRZENOSIĆ WASZE TREŚCI KTÓRE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z TEMATEM? D:<
Jak się wkurzę, to wszyscy będziecie mieli kary. TAK, ŁĄCZNIE Z PANEM, PANIE ADMINIE, KTÓRY PO RAZ TRZECI MA W DUPIE TO, CO JEST NAPISANE TAM NA SAMEJ GÓRZE, APROPO NIE SPAMOWANIA W TYM TEMACIE.
Oby to był ostatni raz, kurna! ~Cecylia
Powrót do góry Go down
Dagor
Mistrz Gry, Bankier, Właściciel Browaru
Dagor


Liczba postów : 97

Character sheet
ytyi: tyiyi

Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<   Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< EmptySob Kwi 21, 2012 2:03 pm

MAM W DUPIEEE, MAM W DUPIEEEEEEEEE
Powrót do góry Go down
Cecylia
Mistrz Gry, Szlachcianka
Cecylia


Liczba postów : 181

Character sheet
ytyi: tyiyi

Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<   Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< EmptyPon Kwi 11, 2016 10:25 pm

glovhyi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty
PisanieTemat: Re: Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<   Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:< Empty

Powrót do góry Go down
 
Kolejna porcja postów nie na temat. Jeszcze raz i niektórych spotkają kary D:<
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mapa królestwa, informacje na temat okolic.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Królestwo znów potrzebuje bohaterów! :: guipup :: Archiwum-
Skocz do: